Днес, учениците от 1а, 1б и 1в клас, заедно със своите класни ръководители посетиха театралната постановка „Феята Ванилия“, която се игра в Младежки театър “Николай Бинев”, с участието на Емили Тремоил, Ивелин Николов, Йордан Тинков, Теменужка Тодева.
Децата с голям интерес и усмивки гледаха представлението, като се потопиха в магичния свят на историята за феята Ванилия и малкия Филип.





