С гордост и празнично настроение ученици и учители от 129. ОУ “Антим I” взеха участие в тържественото шествие в София по случай 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на славянската писменост и култура. ![]()
![]()
![]()
![]()
В този празничен ден се състоя и церемонията по награждаване на ученици за постигнати успехи през учебната 2025/2026 година с наградата „Звездите на София“. Награда получи Блага Димитрова от 3. „б“ клас, връчена лично от началника на РУО София-град, д-р Елеонора Лилова. ![]()
![]()
![]()








