Учениците от 4 „а“ клас се срещнаха със зрелостника Мартин Илиев, ученик на 129.ОУ „Антим I“. Марти, който знае цели 11 езика, се върна в класа на своята начална учителка г-жа Върбанова, но този път в ролята на учител. Той с внимание и търпение отговори на любопитните въпроси на децата, които се простираха отвъд изучаването на чужди езици. Марти даде на четвъртокласниците полезни насоки за предстоящата за тях смяна на образователен етап. А те, от своя страна, го заляха с вълна от положителни емоции и много усмивки.




